(063) 961 64 25   (095) 057 52 99  (096) 329 40 06

м. Дніпро, вул. Курчатова 7, 1 квартал, місце №71

contact@mir-krepezha.com.ua

  Новинки

Інтернет-магазин кріплення та метизів

Інтернет стає все більш буденною річчю в побуті і незамінним помічником у справах. З кожним роком все більше професіоналів звертаються до світової мережі, якщо їм потрібен магазин будівельного кріплення, метизів та такелажних виробів. Це куди простіше і швидше, особливо в умовах сучасної столиці, де час - основний ресурс, а дороги перекриті пробками.

Інтернет-магазин кріплення та метизів Mir-Krepezha з'явився в 2015 році і успішно розвивається в цьому напрямку, з кожним місяцем оптимізуючи асортимент під запити і розширюючи перелік постійних клієнтів.

Компанії Mir-Krepezha існує на ринку вже близько 5 років. Починалося все з будівництва та ремонту, через кілька років з'явився спочатку роздрібний магазин, потім оптовий, а слідом за ним з'явилася і інтернет-версія.

Роки практики будівельних і ремонтних робіт дають фірмі неоціненний досвід в підборі кріплень і різних металевих виробів, а великий досвід в продажах гарантує стабільну роботу і відсутність «дитячих хвороб» початківців торгових компаній.

Тому інтернет магазин кріплення та метизів Mir-Krepezha є надійним партнером, що зарекомендував себе на ринку як відмінний магазин кріплення та метизів в Україні ще задовго до популяризації покупок в Інтернеті.


Купівля метизів і кріпильних виробів в Mir-Krepezha


При виникненні необхідності купити металовироби та кріпильні вироби, перш за все необхідно визначитися з тим, в яку торгівельну точку слід звернутися. Саме вирішення цього питання є ключовим і містить в собі визначення відразу декількох параметрів: ціна, доставка, асортимент, місцезнаходження, персонал та інше. Оскільки найзручніше робити не разову покупку, а працювати з одним і тим же постачальником на постійній основі, то вибір не такий уже простий.

Якщо потрібен магазин кріплення та метизів в Україні, то найпростіше звернутися до інтернет-простору, який дає куди більший простір для того щоб визначитися з напрямком руху і свободу при покупках.

Магазин будівельного кріплення, метизів та такелажних вироби Mir-Krepezha вигідно відрізняється від подібних ресурсів широким асортиментом і зручним дизайном. Товар, представлений на сторінках сайту, проведений як в нашій країні так і за кордоном, сертифікований і перевірений за якістю на практиці.

Зручність сайту магазину полягає в простому пересуванні по меню, логічному і зрозумілом поділі товару за категоріями і лаконічному дизайні.

Розділи містять основні дані по кожній одиниці товару, що дозволяють прийняти рішення про покупку. Інформація подана в зручному вигляді, сторінки забезпечені зображеннями продукції, форма замовлення проста і інтуїтивно зрозуміла.

Таким чином, купити будівельне кріплення оптом і в роздріб на сайті магазина можна швидко і не відчуваючи труднощів при заповненні форм і відправці заявки.

Крім здійснення замовлення, оптимізовані під потреби клієнтів і форми оплати, а також можливості доставки.

У разі якщо виникають питання, можна зв'язатися зі співробітником компанії і врегулювати їх в індивідуальному порядку.

Для постійних замовників передбачено зниження цін на продукцію.